İnsan Tasarımı Analizi; kişinin karakter özelliklerini, hangi alanlarda, ne tür becerisinin olduğunu, zihninin nasıl çalıştığını, hayatı nasıl algıladığını, motivasyon kaynağını, kendini ifade etme biçimini ve en önemlisi de yaşam amacı konusunda bilgi verir.

İnsan Tasarımı Analizi, ezoterik bilimin; I Ching, Kabala, Astroloji ve Çakra Sistemi’nin
senteziyle oluşmuş, günümüzdeki en gelişmiş karakter analizi sistemidir.
İnsan Tasarımı Analizi’nin uygulanabilmesi için, analizi yapılacak kişinin doğum bilgileri
(doğum tarihi, yeri ve saati) gerekmektedir.

Kendiniz, çocuğunuz, çalışma arkadaşlarınız ve çevrenizdekilerin kendine has tasarımlarının farkına varıp, gerçek kimlikleri keşfetmeye yardım eden bilimsel bir yöntemdir.

Çocuklarınızla doğru iletişim dilini kullanmayı öğrenerek yanlış anlama ve anlaşılma olasılıklarını minimuma indirirsiniz.

Çocuklarınızın gerçek kimliklerinin desteklediği ve yetenekli olduğu alanları keşfederek onları yönlendirir.
Hem sizin hem çocuğunuz için yorucu olan, çocuklarınızı akranlarıyla kıyaslama eğilimini bırakıp kendi özel doğalarını yaşamaları konusunda onları destekler.

Güçlü ve zayıf yönlerine göre sorumluluk alanlarını doğru bir şekilde belirler.

Onları nasıl ve ne ile motive edeceğinizi bilir,dış koşullara açık olduğu yönleri konusunda onları küçük yaştan bilinçlendirir ve kardeşler arasında kişilik yapılarına göre uyum ve dengeyi kurabilirsiniz.

İnsan Tasarımı Analizi, hem maddi hem manevi açıdan işçi-işveren memnuniyetinin sağlanması yolunda kullanılabilecek etkili, etkin ve ekonomik bir yöntemdir.

Pozisyonun ihtiyacı olan özellikteki personelin seçimini ve takım oluşturma sürecini kısaltır.Açık pozisyonlara en uygun personelin alımını sağlar.

Çalışanların kendini tanımasıyla daha sağlıklı bir psikoloji içerisinde iş performanslarını artırmasını sağlar.

Kişiler gerçek potansiyellerine uygun pozisyonlara, uygun kişilerle eşleştirilerek konumlandırılmalarıyla, ekip arkadaşlarınızdan optimum düzeyde verim almanızı sağlar.

Tasarım analiziniz, yaklaşık 1,5-2 saat süren yorumlama ve koçluk çalışması ardından; baskın yönler, yetenekler ve kişilik özellikleriniz ışığında çeşitli uygulamalarla, dönüşüm çalışmalarınız için bir yol haritası belirlenir.


Other cases involving district liability for student harassment of other students are pending, said tracy academic writing elftmann, the deputy commissioner of the human- rights department.

İletişim Formu

Aşağıdaki alanları doldurup bize gönderin,
en kısa sürede size geri dönüş yapalım.
FORMU GÖNDER
*Lütfen belirtilen tüm alanları doldurun.
close-link
Bize Ulaşın