Dönüşüm Koçluğu , koçlukta yeni bir alan olup, çeşitli yöntem ve teknikleri kullanarak kesin ve dönüştüren sonuçlar almak için danışanı daha derin dönüşümsel çalışmalar yapmaya teşvik eder.

Bu nedenle “Derin Koçluk-Deep Coaching” diye de adlandırılmaktadır.

Kullandığım yöntemler ve teknikler, beden- zihin farkındalık çalışmaları, enerji psikolojisi, nefes teknikleri, çekim yasası, evrensel yasalar gibi çeşitlilik gösterir ve kararlı, ölçülebilir, danışanda ciddi farklar yaratmayı hedefler.

Dönüşüm Koçluğunun hedefi; danışan çıkmazda ve onu hareketsiz bırakan durumdan çıkarıp, bilinçaltı kodları ile yüzleştirip, gerçek gücüne ve kişiliğine dönüşmesine yardımcı olmaktır.

Sonuçta danışan tüm gücü ile parlamaya ve kendi gücünü ve hediyelerini fark ederek yaşamaya başlar.

Dönüşüm Koçluğu bireysel gelişim ve performans alanında en son yöntemleri kullanarak geçmişten gelen halen ilerlemenizi etkileyen farkında olduğunuz ya da olmadığınız olayları tamamlanmasına ve gerçek bireysel gücün ve enerjinin ortaya çıkmasını sağlar.


Ehrlich hopes the study will raise awareness of the importance of attendance in preschool, pay to write an essay if researchers can show how much ground students lose when they don’t come to class.

İletişim Formu

Aşağıdaki alanları doldurup bize gönderin,
en kısa sürede size geri dönüş yapalım.
FORMU GÖNDER
*Lütfen belirtilen tüm alanları doldurun.
close-link
Bize Ulaşın