Access Enerji dönüştürme sistemi, 1990’da Amerika’da Gary Douglas tarafından kurulan ve Dr.Dain Heer katkılarıyla geliştirilen; arzu ettiğimiz hayatı istediğimiz gibi yaşamaktan alıkoyan her türlü kutuplaşma, alışkanlık, yargı, inanç ve kararları hızlı ve pratik yöntemlerle değiştirebilmemiz için bizlere sunulmuş prosesler ve araçlar setidir.
Access bars bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamamızı engelleyen bakış açıları, kararlar, inançlar, alışkanlıklar ve yargıları kolaylıkla, pratik bir şekilde elimine etmemizi sağlayarak, günlük hayatımıza neşe ve kolaylığı taşıyan araçlar sunar. Başımızın belli noktalarında nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır.

Başımızın üstündeki bu bars adı verilen enerjetik şarj noktalarında şifa, zaman, alan, umutlar, hayaller, iletişim, neşe, hüzün, kontrol, form ve yapı, şükran, huzur, dinginlik, beden, cinsellik, nezaket, şükran, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, para vb. ile ilgili düşüncelerimiz, duygularımız, inançlarımız, bakış açılarımız ve kararlarımız depolanmıştır.

Barslara dokunmak suretiyle bizi ve bedenimizi bu güne kadar biriken herhangi bir şey hakkındaki tüm sınırlayıcı düşünce, fikir, davranış ve inanç sistemlerimizden kurtarırız. Bu beden terapisini bilgisayarımızın hard diskinden gereksiz dosyaları silmek ve formatlamak işlemine benzetebiliriz. Böylece hayatımızda yeni şeyler yaratmak için temiz bir alan açmış oluruz.
Barlar çalışmaya başladığında beyin dalgaları yavaşlar, çocukluktan bu yana veya diğer yaşamlarımızdan gelen 5-10.000 yıllık davranış kalıplarına, inanç sistemlerine erişim sağlanır.

Access bilinci, sizi düşüncelerinizin, duygularınızın, kalıp, inanç ve yargılarınızın sebep olduğu kutuplaşma ve hapsolma hissinden kurtarmakla ilgili bir terapiyi içerir.
Yaşadığımız dünyada bize başkaları tarafından empoze edilen ve yapışıp kalan bakış açıları, yargılar, isteyerek ya da istemeyerek kişilerden satın aldığımız bilgiler, farkındalığımızın henüz oluşmadığı anlarda ezberlediğimiz sonuçlar; bizim yaşam kalitemizi, seçtiğimiz geleceği belirler. Access Bars; bizi engelleyen, bloke eden tüm biriktirdiklerimizden özgürleşerek, sonsuz bir varlık olarak, bilinç ile yaşayabilmemizi sağlayacak, enerjetik ve alternatif tıp gibi fayda sağlayıcı araçlar ve süreçler içeren bir teknikler düzenidir…

Hayatınızda neyin olası olduğu, neyin olası olmadığı ile ilgili önyargılı bakış açılarından işlev yaptığınızda ve dünyada sistemin nasıl çalıştığını katı bir şekilde tanımladığınızda, buna uymayan bir şeyin olduğunun farkına varamazsınız. Sıkı sıkı tutunduğunuz her düşünce, davranış, fikir, karar veya inanç enerjiyi kuvvetlendirir ve değişiminizi sınırlar, engeller. Access araç ve prosesleri hayatınızı değiştirmek için farklı bir persfektif yaratır ve sizin için gerçek olan şeyler hakkında netlik kazanmanıza izin verecek bilgiler sunar. *Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazla kullanmanızı sağlar.

*Artan odaklanma, mantık yürütme, hayattan daha fazla keyif alma, daha fazla kapasite, problem çözme, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

Access Bars seansı uygulayıcısı olmak için ‘’Access Bars Uluslararası Sertifikalı Eğitimini’’ bir Access Eğitmeninden (BF) almanız gerekmektedir. 1 günlük bir eğitimden sonra siz de bu tekniği uygulayabilirsiniz.
Access Bars seansı pratik, basit ve uygularken de sizin de katkı alacağınız bir tekniktir.

Başımızdaki bars adını verdiğimiz 32 noktaya yumuşak dokunuşlarla yaklaşık 1 saat 15 dakika süren bir seanstan hemen sonra uygulamanın faydaları görülmeye başlar.
Kişinin ne kadar seans alması gerektiği, sahip olduğu blokajlarına, bakış açılarına, inanç kalıplarına kısaca taşıdığı yüklere göre değişkenlik gösterir.

Her birimiz saf bir bilinçle dünyaya geliriz. Öğrenene ve bize öğretilene kadar korkularımız, yargılarımız yoktur.
Daha sonra ailemiz, akrabalarımız, öğretmenlerimiz, çevremiz ve toplum tarafından bize ait olmayan ama her zaman bizimmiş gibi gelen sahiplendiğimiz yargılar ve kodlamalarla donatılırız.
Başkalarından satın aldığımız, bize ait olmayan yargılar beraberinde kutupluluğu getirir. Kutupluluk ise bize gerçeği olduğu gibi görmemize izin vermez.

Access Bars bugün sizi sınırlamalarda tutan tüm bakış açılarınızdan, kolektif bilinçle size yerleşen inanç, davranış ve alışkanlık kalıplarından sizi özgürleştirir, hiç olmadığınız kadar kendiniz olmanızı sağlar. Başkalarından satın alıp, kendinizinmiş gibi hayatınıza akredite ettiğiniz tüm bakış açılarınızdan temizlendiğinizde bilinçten işlemeye başlarsınız ve ancak bu işlevsellikle gerçek potansiyelinizin farkına varır, kendi seçimlerinizle sonsuz olasılıklarla tanışırsınız.
Access’in amacı; drama ve travmalardan işlevsel hale gelmiş hayatımızın yerine, hayatı neşe ve kolaylıkla yaşayabileceğimiz yepyeni bir realiteyle bizleri tanıştırmaktır. Access hayatınızda iyi gitmeyen bir şeyleri değiştirmek ve size farklı bir realite kazandırmak için vardır…

Zihin bilişi keser ve bizi ya geçmişin hesaplamalarıyla ya da geleceğin kaygılarıyla meşgul eder. Access barsla sürekli başımızın içinde konuşan zihnin sesini durdurur, anda kalmayı başarır, sahip olduğumuz mucizelerin daha çok farkına varır, gerçek anlamda hayatı yaşamayı öğreniriz.

Access Bars hayatımızdaki para, sağlık, aşk, iş, cinsellik, yaratıcılık, başarı, huzur-dinginlik, sosyal ilişkiler vb. alanlarındaki tüm tıkanıkları açarak hem iç, hem de dış dünyamızla uyumu güçlendirir, her alanda yaşam kalitemizi maksimum seviyeye taşır.

*Yaşamınız tam istediğiniz gibi olsaydı nasıl olurdu?

Access Bars, bu güne kadar tüm dünyada yüzbinlerce insana sağlık, para, seks, uyku, ilişkiler, kaygı, depresyon vb. birçok alanda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmeleri için yardım etti ve etmektedir. Access Bars’ın faydaları aşağıda sıralanandan şüphesiz çok daha fazla.

Başlıcaları:

*Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.

*Saplantılarınızı, kaygılarınızı ve korkularınızı ortadan kaldırır.

*Fobileri yok eder.

*Kararsızlıktan ve seçimsizlikten kurtarır, daha net seçimlerde bulunmanızı sağlar.

*Bedenin yaşlanma hızını yavaşlatır.

*Parayla ilgili tıkanıkları kaldırır, bolluk ve bereketi hayatınıza çeker.

*Sadece tek bir seansta bile depresyonun izlerini siler, neşeyi yaşamınıza dahil eder.

*Dikkat eksikliği, Hiperaktivite (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasını sağlar.

*Uyku bozukluklarını düzeltir, daha kaliteli bir uykuya sahip olursunuz.

*Zihinsel berraklığınıza kavuştuğunuz için, iş performansınızdan maximum sonuçlar alırsınız.

*Daha kolay bir hamilelik dönemi geçirmenizi ve daha rahat bir doğum sağlar.

*Kızgınlık, öfke, yorgunluk, nefret, tükenmişlik gibi duyguların vücudunuzda oluşturduğu blokajları çözerek, fiziksel hastalıklarınızı iyileştirir.

*Olumsuz yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.

*Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

*Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişeleri giderir.

*Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.

*Migreni ortadan kaldırır.

*Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını, geveze zihni susturur.

*Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratır. Bu kabullenme sayesinde ilişkilerinizde düzelme sağlanır.

*Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.

*Gerçek kapasitenizle sizi buluştururken her alanda yaratıcılığınızı artırır.

*Huzur, güven ve iyi hal duyguları artar. Öz güven eksikliğinden kaynaklanan (topluluk karşısında konuşamama gibi) sorunları ortadan kaldırır, kendinize olan güveninizi yaşam kalitenizi en üst seviyelere taşıyacak dereceye getirir.

*Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her döneminde ve her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.


With the house having already essaydragon.com passed its republican-backed bill earlier that month, the senate’s passage marked a major step in updating the k-12 law, which has been languishing in the legislative pipeline since it expired in 2007.

İletişim Formu

Aşağıdaki alanları doldurup bize gönderin,
en kısa sürede size geri dönüş yapalım.
FORMU GÖNDER
*Lütfen belirtilen tüm alanları doldurun.
close-link
Bize Ulaşın